Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy zamówisz na www.telmor.pl

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie używane przez operatorów kablówek. Ich główną funkcją jest spotęgowanie mocy sygnałów biegnących do poszczególnych telewizorów. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – umożliwia odbieranie treści zwrotnych

Wzmacniacze szerokopasmowe działają z reguły w paśmie 30 Hz – 6 MHz. Doskonale niwelują różne awarie spowodowane na przykład przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie zlokalizowane są w budynkach, gdzie mieszkają klienci. Zasilanie sprzętów odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany bez większych ograniczeń. Uzyskiwany sygnał jest bardzo dobrej jakości, a eksploatacja sprzętu prosta. Urządzenia te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 122dBuV. Poziom może być zróżnicowany, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – moduły WHX-823 i moduły WHX-923

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Sprzęty mają również profesjonalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co sprawia, że są niezwykle funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i zapewniają odbiorcom świetną siłę sygnału w warunkach domowych. Dużym plusem jest również niski poziom mocy ok. <5,5W.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Post Author: