Obsługa instalacje teletechnicznej

Obsługa instalacje teletechnicznej

Wejdź na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT aby dowiedzieć się, kto przygotowuje instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to potężna infrastruktura posiadająca wiele różnych modułów – od podstawowych po zaawansowane technicznie. W Polsce działają fachowe przedsiębiorstwa, które zajmują się obsługą sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i z urządzeń składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – wiele rozmaitych modułów

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny naziemne, LNB – konwertery SAT, mikrowzmacniacze abonenckie, zasilacze, odbiorniki optyczne. W sprzedaży dostępne są również gniazda multimedialne, kable światłowodowe, urządzenia DVB-S/S2 i odbiorniki optyczne. Sprzęty tego typu zakładane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i wieżowcach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast przede wszystkim planowaniem instalacji i produkowaniem poszczególnych modułów. Sieci teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i specjalistycznego montażu – dlatego niezbędna jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – stosowne rozwiązania

Konieczne jest również, by instalacje teletechniczne były zgodne z polskim prawem. Z tego też powodu niezbędna jest opieka techniczna profesjonalnych przedsiębiorstw, które zapewnią odpowiednie narzędzia i zaproponują najlepsze moduły dostosowane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają także napraw, a więc niesamowicie istotna jest opieka producenta. Jej odbiorcami są najczęściej przedsiębiorcy budowlani.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Post Author: