Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Ciekawi Cię oferta dystrybutora motoreduktorów? Zajrzyj na ultrarobotics.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się dużą niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza też produkty Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: