Biżuteria dla dzieci

Biżuteria dla dzieci

Więcej o biżuterii dla dzieci

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto sprawić pociechom ich własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru biżuterii dla dziewczynek powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – wybierajmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznureczki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.

Post Author: