Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Sprawdź kolczyki bigle na http://bit.ly/2eC3THH

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Który typ będzie trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i doskonale wyglądają.

Dobierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla kobiet o lekko kanciastej twarzy – są wysokie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy jednak nadmienić, iż panie o nieco odmiennej buzi również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach z ozdobnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z rozmaitych minerałów – to zależne jest od kosztów ich wydobycia i fantazji twórcy. Największą popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, kryształami i kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie warto wybrać? To rzecz własnych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, zatem zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: