Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Jeśli szukasz srebrnych kolczyków, kliknij tu

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez Polki elementów. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak często wybierane oraz gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej na czasie są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, a równocześnie wytworne. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione kosztownymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc kupując je zwróćmy uwagę na próbę oraz sposób ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki musimy dobrze czyścić i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby stale wyglądały jak nowe. Należy przecierać je co jakiś czas suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych technik czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno naruszają miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.

Post Author: