Zalety kolczyków na sztyftach

Zalety kolczyków na sztyftach

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia metal, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy rozmaite rodzaje mocowań – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne imprezy i te, które bez problemów możemy zakładać na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich strojach – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych strojów. Do pracy dobrze założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal równie dobrze, jak prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: