Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach

Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach

Krakowska Kancelaria Czarniak Baszczyn specjalizuje się w sporach z bankami i innymi instytucjami z sektora finansowego, które oferują kredyty we frankachszwajcarskich czy też polisolokaty. Wachlarz usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również wypowiedzianych i spłaconych. Oprócz tego są to też postępowania o zwrot gotówki, unieważnienie umów czy zmniejszenia salda zadłużenia.

Kredyt we frankach – jaką wybrać kancelarię prawną?

Warto zdecydować się przede wszystkim na kancelarię, która już prowadziła sprawy właścicieli kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma doświadczenie w pomocy frankowiczom i prowadziła sprawy z bankami, takimi jak Raiffeisen Bank Polska, Bank Millennium, mBank oraz Getin Noble Bank. Kancelaria ta dysponuje ponad 4-letnią praktyką w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze w trakcie wyboru kancelarii prawnej specjalizującej się w kredytach frankowych? Ważne, aby inicjującym krokiem – przed podjęciem jakichkolwiek innych działań – była skrupulatna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają także inne dokumenty – regulamin i aneksy. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria powinna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, jak również pomocą w przygotowywaniu rozmaitego rodzaju dokumentów: zawezwania do próby ugodowej, pozwu, reklamacji i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyty frankowe

Właściwie przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każdy kto posiada kredyt we frankach szwajcarskich i chce go np. przewalutować, powinien poszukać profesjonalnej pomocy w sporządzeniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, występuje do sądu o uznanie klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach za nieobowiązujące, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.

Post Author: