Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Na domygoralskie.com dowiesz się, kto oferuje budowę domów drewnianych energooszczędnych

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w naszym krajobrazie przeważały domy mające kształt popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się również niemałymi stratami energii. Obecnie wygląda to w stu procentach inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy drewniane to aktualnie najlepszy przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak nierzadko określa się również styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wykorzystują również innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, zalecają dobór właściwych okien i odpowiednie ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się najczęściej w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najlepiej jest zlecić to zadanie specjalistom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Post Author: