Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Okna i drzwi aluminiowe, systemy przeciwpożarowe – oferta MTS Dom

Znajdź drzwi aluminiowe z Niepołomic.

Aluminium to metal niezwykle popularny w budownictwie, z którego coraz częściej wykonuje się okna i drzwi, będące alternatywą dla tradycyjnej stolarki z drewna czy tej z PCV. Dotąd okna oraz drzwi aluminiowe z reguły montowane były w sklepach, w biurowcach oraz w obiektach użyteczności publicznej, jakkolwiek w XXI w. stosowane są też przy budowie domków jednorodzinnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Stolarka aluminiowa jest bezkonkurencyjna, w przypadku budowy wielkoformatowych konstrukcji. Dlatego też jest tak chętnie stosowana w projektach architektów drapaczy chmur – pozwala na budowę obiektów, w których elewacja składa się w pokaźnej części z przeszkleń. Ten typ budownictwa przyjął się również w budownictwie prywatnym – w ostatnim czasie popularne są domki jednorodzinne, w których używa się okien oraz drzwi z aluminium do stworzenia przeszklonych ścian. Dzięki temu do wnętrz wpada więcej światła słonecznego, a domownicy mogą cieszyć się panoramą okalającego domek ogrodu.

Kluczowymi zaletami budulca jakim jest aluminium jest jego ogromna odporność na korozję oraz oddziaływanie wody i promieniowania UV, a także jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to konstrukcję ogromnych, solidnych przeszkleń, często o stosunkowo niestandardowych konturach. Trzeba zaznaczyć, iż dzisiejsze wyroby stolarki z aluminium cechują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Producent okien i drzwi aluminiowych – MTS Dom

Polski producent okien oraz drzwi aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, funkcjonuje na rynku od przeszło dwóch dziesięcioleci. Oferta firmy jest niezwykle szeroka. To m.in. systemy okienno-drzwiowe, harmonijkowe oraz fasadowe. W asortymencie MTS Dom Sp. z o.o. znajdują się także ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak konstrukcje balustrad albo ramowe konstrukcje wypełnione siatką, montowane na oknach, drzwiach i witrynach, które tworzą barierę chroniącą wnętrze przed insektami. Artykuły MTS Dom sprzedawane są w bogatej gamie kolorów, między innymi kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, zatem swobodnie można wybrać optymalną barwę produktu do każdego projektu.

Dane kontaktowe:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]

Post Author: