Projekty domów góralskich i drewnianych

Projekty domów góralskich i drewnianych

Jeśli chcesz zamówić domy góralskie całoroczne, zobacz tutaj.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez budynki ceglane. Dziś na szczęście zauważyć możemy fakt, że zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają wszak wiele atutów. Najważniejszym okazuje się niewątpliwie wygląd – dopasowują się zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Ważne jest też to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, bowiem są wykonywane tylko z naturalnych surowców. Drewno może też absorbować fale wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, a to sprawia, że ich mieszkańcy lepiej sypiają i dbają o układ oddechowy.

Projekty domów góralskich i nie tylko

Najczęściej spotykanym rodzajem domów z drewna są oczywiście budynki przywodzące na myśl góralską zabudowę. Nierzadko wykonywane są z bali, a styl ich wykończenia odwołuje się do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy również projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym guście. Nierzadko też widuje się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – między innymi części murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, kiedy chcemy wznieść je poza Podhalem.

Projekty domów góralskich – jak wybrać specjalistę?

Pamiętajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje w szczególności projekt, według którego został wybudowany. Dlatego decydując się na podobne wyjście, warto obejrzeć wcześniejsze realizacje architekta i dowiedzieć się, co sądzą o nim wcześniejsi klienci. Ważne jest, by w jego teczce znalazło się sporo projektów domów góralskich – przez to zyskamy pewność, iż nasze zamówienie zostanie odpowiednio wykonane i spełni nasze oczekiwania. Przy wyborze warto też dowiedzieć się, czy architekt działa z firmą, która wybuduje dom – w ten sposób wszystko skończy się szybciej.

Dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Post Author: