Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o wypożyczalni szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, ale spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy również tworzyw syntetycznych. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na spore koszty nie zawsze firmy remontowe mają własne szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, dobrze rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować poważne koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też troska o klienta – w przypadku, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci, by sprawdzić, co o ofercie danego przedsiębiorstwa piszą poprzedni klienci.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: