Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Szukasz więcej informacji o automatycznej obsłudze należności? Wejdź na flobo.io

Właściciele firm bezustannie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem świetnie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: