Nie spamuj – o nienaturalnych linkach przychodzących

Nie spamuj – o nienaturalnych linkach przychodzących

Kluczowym powodem, przez który na portal internetowy może zostać założony ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych kar?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to umieszczanie sztucznej liczby odsyłaczy kierujących odbiorców na naszą stronę internetową. Manipulują one miejscem strony w przeglądarce i tym samym naruszają zasady rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez koncern Google. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące występują w formie wpisów sponsorowanych naszpikowanych wieloma frazami. Występuje także proces sprzedaży linków, co jest nielegalne. Jeśli nieuczciwe metody zostaną wykryte, strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, co łączy się natychmiastowym zmniejszeniem jej rangi w wyszukiwarce, nawet o 50 podstron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Zwróćmy uwagę na to, że gdy na portal zostanie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o przywrócenie normalnej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie daje pełnego powodzenia. Jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – zgłośmy się do doświadczonej firmy SEO. Specjaliści momentalnie ustalą rzeczywistą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google warto zlecać wyłącznie doświadczonym podmiotom.

Post Author: