Pieczywo

Pieczywo

Potrzebujesz pieczywa Kraków? Koniecznie odwiedź ten adres.

Pieczywo to podstawa jadłospisu człowieka w naszej kulturze. Jest produkowane z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zakwasu chlebowego albo drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: mak, słonecznik lub sezam.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie bardzo bogate w wiele różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do prawidłowego działania ludzkiego organizmu. W jego składzie widnieją głównie aminokwasy, białka i węglowodany. Należy wspomnieć równocześnie o błonniku, jak również wielu witaminach, których zdecydowanie zdecydowanie najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych piekarniach. Jedynie wtedy ma się gwarancję, iż spożywane produkty nieprędko staną są czerstwe.
Z niesamowitej troski o klienta i znakomitych produktów słyną szczególnie piekarnie krakowskie, sławiące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb robiony jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją najlepszej jakości użytych składników i znakomitego smaku.

Dane kontaktowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Post Author: