Projekt gazety firmowej

Projekt gazety firmowej

Potrzebujesz przygotować biuletyn firmowy? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/.

Gazeta firmowa to bardzo dobry sposób komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ale także działanie marketingowe. Zastanówmy się więc, jakie treści można zamieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – motywuje personel

Gazeta korporacyjna może pełnić rozmaite role. Pierwszą z nich jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – pisanie o sukcesach, chwalenie się ponadprzeciętnymi osiągami, rozmowy z najlepszymi pracownikami. Tego typu gazetki mają duże znaczenie dla działania całego przedsiębiorstwa, gdyż wspaniale dopingują personel. To sprawia, że podwładni są bardziej chętni do współpracy ze sobą, czują więź z zespołem, a ich rutynowe obowiązki zapewniają im więcej satysfakcji. Statystyki wskazują, że gazeta firmowa sprawia, że pracownicy chcą optymalizować swoje wyniki, wzrasta też jakość pracy. Dużym plusem jest także usprawnianie kanałów komunikacji pomiędzy pionami, które są główną przyczyną nieporozumień w wielu przedsiębiorstwach. Firmowy biuletyn gwarantuje także stuprocentową przejrzystość planów firmy.

Projekt gazety – wykorzystaj usługi specjalistycznego grafika

Oczywiście gazeta korporacyjna to również niezastąpiona metoda komunikacji zewnętrznej. Biuletyn zewnętrzny dociera do adresatów takich jak: klienci, prasa, partnerzy firmy, potencjalni pracownicy. Firmowy biuletyn w ten sposób spełnia cele marketingowe, podnosi zyski oraz zastępuje agencję public relations. Myśląc o stworzeniu korporacyjnego biuletynu musimy w pierwszej kolejności zaangażować pracowników do redagowania artykułów oraz zaplanować sprawy związane ze składem broszury. Można w tym zakresie posiłkować się pomocą fachowców (np. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, zaplanują format i zajmą się kwestiami technicznymi. korporacyjny biuletyn na pewno spełni swoje zadanie.

Dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Post Author: