Wykorzystaj eko gadżety reklamowe w działaniach marketingowych

Wykorzystaj eko gadżety reklamowe w działaniach marketingowych

W ciągu ostatnich lat temat ekologii przeobraził się w jednym z kluczowych zagadnień, roztrząsanych na forum międzynarodowym. Nieuchronność modyfikacji naszego postępowania związanego z odpowiedzialnym zużyciem surowców, krok po kroku przenika do każdego aspektu życia, także do świata reklamy. Teraz zarówno ogromne koncerny, jak i małe firmy, zmierzają do tego, by stać się eco-friendly. Swoją dbałość o ochronę przyrody mogą one zademonstrować odbiorcom w przeróżny sposób, również przez stosowanie w działaniach promocyjnych eko gadżetów.

Ekologiczne gadżety promocyjne – z tkanin naturalnych i nie tylko

Ekologiczne gadżety to towary promocyjne, ale wykonane z surowców powtórnie przetworzonych bądź szybko degradowalnych. Są to również gadżety z naturalnych tkanin, które są funkcjonalne i których obdarowany nimi klient nie pozbędzie się zbyt szybko. Powoduje to, iż ich wykorzystanie w niewielkim stopniu wpływa na zaśmiecanie otoczenia. Za eko gadżety reklamowe traktuje się również te produkty, które wytworzone są z PP, a więc z polipropylenu. Mimo, iż to polimer, bez trudu poddaje się on przetworzeniu, a kiedy jest to już niemożliwe, w trakcie jego rozpadu nie są emitowane szkodliwe gazy.

Eko gadżety reklamowe – co można kupić?

Można przypuszczać, iż w ofercie hurtowni rzadko pojawia się obszerny katalog eko gadżetów reklamowych. To błędne założenie. Już sama oferta odzieży promocyjnej jest ogromna – można zlecić nadruki na koszulkach z bawełny organicznej, w różnorodnych fasonach (dziecięcych, męskich i damskich), a także w licznych kolorach. Grafiki reklamowe nanoszone są na bawełniane oraz płócienne torby, dostępne nie tylko w formie klasycznych toreb zakupowych, ale również m.in. workowych plecaków. Pozostałe atrakcyjne gadżety tego rodzaju to naturalnie długopisy, które mogą być wykonane z bambusa albo ze zrolowanego papieru, portmonetki, eko puszki z biodegradowalnych polimerów oraz papierowe pojemniki na napoje.

Post Author: