Jaki kask na motor

Jaki kask na motor

Dowiedz się, gdzie kupić kaskom motocyklowym, wejdź na hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – wskutek tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to doskonała marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: