Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę kursu rysunku w Krakowie.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się też osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: