Interesujesz się malarstwem cyfrowym? Zapisz się na kurs Photoshop

Interesujesz się malarstwem cyfrowym? Zapisz się na kurs Photoshop

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu digital paintingu? Nie wahaj się! Zajrzyj na https://digitalownia.pl.

Sztuki wizualne nie pozostają w tyle i od końca XX w. próbują dotrzymać kroku postępowi cyfrowemu. Zdolność malarstwa tradycyjnymi metodami teraz nie jest już wystarczająca, aby zdobyć pracę w branży filmowej czy gamingowej, bowiem te gałęzie rozrywki na etapie projektowania świata przedstawionego i postaci wykorzystują najczęściej zaawansowane oprogramowanie. Wiedząc o tych realiach mnóstwo młodych artystów rozpoczynając swoją przygodę z rysowaniem od razu sięga po znane programy, stosowane na co dzień w malarstwie komputerowym.

Jakie programy do malarstwa cyfrowego wykorzystują współcześni twórcy

Istnieje mnóstwo programów używanych do malarstwa cyfrowego, czyli do tzw. digital paintingu. Jednym z najstarszych z nich to Photoshop, który pomimo iż służył w pierwszej kolejności jako oprogramowaniem do retuszu fotografii, błyskawicznie stał się ulubionym softwarem game developerów i ilustratorów. W wyniku sukcesu Photoshopa pojawiły się inne pokrewne programy, jak m.in. Krita, Corel Painter czy ArtRage, w których dzięki zastosowaniu różnego typu cyfrowych pędzli można stworzyć dzieła przypominające malunki wykonane farbami akrylowymi, gwaszem lub farbami akwarelowymi. Digital painting zapewnia artystom bezgraniczną wolność – twórca ma możliwość korygowania niefortunnych maźnięć pędzla, a także ponosi mniejsze wydatki. Cyfrowe farby wszak nigdy się nie wyczerpią!

Kurs digital paintingu online – nie tylko nauka podstaw funkcjonowania programu

Właściwie lekcje malarstwa komputerowego przebiega tak jak poznawanie tradycyjnych technik malarstwa. Naturalnie pierwsze kroki warto postawić na własną rękę, jednakże aby rozwinąć w dobrym kierunku swoje umiejętności, a jednocześnie poznać wszelkie opcje oprogramowania i przydatne triki stosowania pędzli, wypada wykupić kurs przygotowany przez doświadczonego instruktora. Jeżeli w sąsiedztwie twojego miejsca zamieszkania nie działa szkoła rysunku, która prowadzi kurs malarstwa cyfrowego, możesz kupić dostęp do różnorodnych kursów Adobe Photoshop online. Spektrum zagadnień jakie omawiają takie kursy jest szerokie i nie uczą one tylko podstawowych funkcji oprogramowania. Ważne jest jednakże, by postanawiając o zakupie kursu digital paintingu online wybrać taki, który pozwala kursantowi na kontakt z twórcą szkolenia.

Dane kontaktowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]

Post Author: