Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci w rozsądnej cenie.

Dzieci kochają brać udział w kuchni – ozdabiać wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Pragniesz rozwijać zapał kulinarny swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci rozwija kreatywność młodych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się samodzielności oraz kształtują swoją pomysłowość i co ogromnie ważne – nabywają praktyczne umiejętności. A po prostu świetnie się bawią. Łączenie ciekawych smaków, nauka prostych przepisów i dobieranie i mieszanie ingredientów – całość powoduje, że maluchy chętnie eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają także zasady, jakie trzeba stosować w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą również partycypować rodzice, jest to więc świetna sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a później posmakować tego, co udało się stworzyć.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Warsztaty odbywają się w Krakowie i trwają trzy godziny. W trakcie warsztatów dzieci przyrządzają deser oraz danie główne. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przygotować smaczny makaron na słono lub słodko, ewentualnie podjąć próbę upieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują również smaczną deser – mus z lodami i mascarpone. Lekcja połączona z zabawą to wspaniała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne szykowanie ukochanych dań daje dzieciakom moc satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrne dziecko będzie z zaangażowaniem oddawało się przystrajaniu deseru lub pieczeniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę i bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Post Author: