Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Chcesz kupić słoik z kranikiem? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, lemoniad, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: