Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Dowiedz się, gdzie kupić gąsior na wino

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: