Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Sprawdź, gdzie kupić boxy dachowe, wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Post Author: