Chcesz usunąć graffiti? Użyj środków do czyszczenia elewacji

Chcesz usunąć graffiti? Użyj środków do czyszczenia elewacji

Jeśli potrzebujesz środków do mycia elewacji, skieruj się tu

W ostatnim czasie problem wandalizmów na murach i ścianach budynków bardzo przybrał na sile. Przeważnie mają one formę napisów wykonanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest zerowa, oprócz tego często napisy te zawierają treści wulgarne lub rasistowskie. Nie dziwi więc, że zarządcy lub właściciele budynków robią wszystko, aby pozbyć się ich z elewacji. W tym celu najczęściej decydują się na ponowne pomalowanie ściany – to jednakże pochłania sporo pracy i jest dosyć kosztowne. Alternatywą dla przemalowania może być użycie środków do mycia elewacji.

Działanie środka do usuwania farby olejnej?

Działanie takich środków opiera się na aktywnych czynnikach, które rozpuszczają komponenty popularnych farb – w szczególności różnego rodzaju żywice. Ich specyficzny skład sprawia, iż preparaty tego typu umożliwiają mycie nawet bardzo porowatych elewacji. Dobre preparaty do usuwania farb nie mają w składzie rozpuszczalników takich jak toluen, które są niebezpieczne dla otoczenia i ludzi. Użycie środków do mycia elewacji polega na nałożeniu ich na fasadę obiektu – w tym celu trzeba skorzystać z wałka bądź dużego pędzla. Po co najmniej godzinie preparat trzeba usunąć myjką ciśnieniową bądź spłukać wodą.

Kto powinien wybrać preparat do usuwania farby olejnej?

Środek do usuwania farby olejnej winien być na wyposażeniu wszystkich firm, które pracują na rzecz wspólnot mieszkaniowych, ponieważ to głównie elewacje nieogrodzonych bloków są narażone na ewentualne akty wandalizmu. Nieduży pojemnik środka okaże się przydatny również posiadaczom domów jednorodzinnych, firm czy sklepów. Zakup środka do mycia elewacji to w porównaniu z koniecznością pomalowania ścian na nowo spora oszczędność – zarówno jeśli idzie o wydatki na kupno farby, jak i czas niezbędny do wykonania tej pracy.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Post Author: