Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Jeśli potrzebujesz czapraków, zobacz tu

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny lub wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także podnosiły komfort jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: