Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Dowiedz się więcej o Renault części zamienne

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: