Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe

Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe

Znajdź czyściwo przemysłowe

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pomagają zachować wysokie standardy higieny w wielu firmach. Które z nich są aktualnie dostępne na rynku? Co powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży chemicznej – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – korzysta się z nich powszechnie w różnych gałęziach gospodarki, np. w firmach produkcyjnych, w branży chemicznej, w warsztatach samochodowych, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są absorpcyjne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale radzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, kałużami z oleju, kurzem czy innymi zanieczyszczeniami oraz wylanymi płynami, może także być używane do polerowania delikatnych obiektów czy przecierania szyb. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry rąk, a zarazem bardzo chłonne, mocne oraz elastyczne

Włókninowe i wielozadaniowe – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział wyróżnia czyściwa włókninowe i papierowe. Na potrzeby gastronomii produkuje się czyściwa przystosowane do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania mocnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do oczyszczania rozmaitych nawierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Post Author: