Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Zamów naturalne środki czystości

By zachować porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, ognisk pleśni, tłustych osadów bądź graffiti.

Chemia profesjonalna – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnorodnych elementów. Znajdziemy wśród nich środki do osłony stali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Post Author: