Do jakiego wnętrza sprawdzi się roleta dzień i noc?

Do jakiego wnętrza sprawdzi się roleta dzień i noc?

Rolety dzień i noc to jeden z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest idealna do wnętrza dla wszystkich tych, którzy chcą mieć kontrolę nad ilością światła w pomieszczeniach. To także świetny pomysł na urządzenie pokoju, w którym chcemy odrobiny prywatności – do sypialni, gabinetu lub pokoju dziecka, ale nie skutkujące całkowitym zaciemnieniem. Najpopularniejszym rodzajem rolet dzień noc jest zebra. Rolety dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach – standardowym, mini lub na wymiar.

Rolety dzień noc w pokoju dziecka i salonie

Roleta dzień noc zebra to model składający się z pasków w różnych barwach. Trójkolorowa tkanina lub rolety w pasy w jednej barwie, a różnych odcieniach, to kolejny pomysł na zaaranżowanie i ożywienie każdego pomieszczenia.
Z jakim pokojem będą współgrać rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieskończone. Odpowiednio dobrany kolor stonuje lub ożywi atmosferę pokoju. Mini roleta dzień noc zagwarantuje średni poziom zaciemnienia, dlatego trafionym pomysłem jest zamontowanie jej w salonie i innych pomieszczeniach, w których nie życzymy sobie zbyt wielu promieni słonecznych, ale nie potrzebujemy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być także łazienka lub pokój noworodka.

Rolety dzień i noc – dalsze przykłady zastosowania

Poza wymienionymi powyżej pomieszczeniami, w których zbyt duże natężenie promieni słonecznych może przeszkadzać w spaniu lub odpoczynku, istnieje jeszcze kilka sposobów na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pokoju, gdzie duża powierzchnia jest przeszklona. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień noc, która pomoże Ci w regulacja zaciemnienia lub natężenia światła , na przykład w trakcie wieczornego seansu z rodziną.
Rolety dzień i noc pasują również do każdego nowoczesnego wnętrza, w którym nie sprawdzą się firanki i klasyczne zasłony. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią również rolę dekoracyjną. Rozbudowana kolorystyka i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że pomieszczenie może nabrać minimalistycznego lub nowatorskiego charakteru. Reasumując: skorzystaj z rolet dzień noc, jeśli chcesz osiągnąć efekt częściowego zaciemnienia.

Post Author: