Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Z kompletną ofertą sklepu z drukarkami 3D zapoznasz się na cadxpert.pl.

Jednym z pierwszych na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: FDM, PolyJet i SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, FDM, SLS, SLA i PolyJet.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta urządzeń do drukowania przestrzennego – więcej niż 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także tworzywa specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz inne (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne i biurkowe

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do biznesmenów, profesjonalistów i przedstawicieli różnych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje omówić z ekspertami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt bądź jest po prostu zaciekawiony procesem wydruku 3D, powinien odwiedzić krakowski punkt. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy szkolenie pracowników w obsłudze kupionych urządzeń.

Drukarki 3D – teraz także w zasięgu małych firm

Jakie są koszty urządzeń do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Już nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak stomatologia, medycyna, odlewnictwo oraz motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do druku 3D żywiołowo ewoluuje – wraz z postępem idą nowatorskie technologie oraz możliwości, na które kilka lat temu było stać tylko ogromne koncerny. Współcześnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Sprzęt do druku przestrzennego są stale ulepszane i modyfikowane, z każdym rokiem spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć można redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: