Elementy stroju jeździeckiego – bryczesy

Elementy stroju jeździeckiego – bryczesy

Jeśli chcesz nabyć spodnie bryczesy, koniecznie sprawdź horse-trade.pl.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, wielu wyrzeczeń i ogromnych pokładów cierpliwości, ale także odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a zarazem nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu lub innych surowców gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również uda i łydki, lub kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort cieplny podczas jazdy. Istotne są także walory użytkowe – liczne kieszenie czy elastyczne zakończenia nogawek.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Post Author: