Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Jeśli chcesz kupić etykiety na butelki, koniecznie sprawdź superbutelki.pl

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj znajomym i rodzinie

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale też coraz częściej nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, dacie i miejscu wesela czy imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych odcieniach oraz wzorach, zatem bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie imieninowej.

Ozdób domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeśli robisz swoje nalewki, wina czy soki, a później wręczasz je znajomym albo rodzinie przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: