Citroen części Kraków, części do Citroena

Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dziesięcioleci znana dobrze polskim kierowcom. Jej samochody w naszym kraju są doceniane ze względu na przystępną cenę, wysoką dostępność oraz w szczególności za dużą liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Crosser, Jumper, C-Elysse, C7, C8, Saxo, Nemo, Xsara i Xantia. Rzecz jasna, podobnie jak auta innych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni być gotowi na to, że z czasem będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części zamienne do Citroena – co zamawiamy najczęściej?

To, które części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o płynach, które zużywają się na skutek codziennej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy oraz olej silnikowy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy lekceważyć, wymagają także elementy układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Jak niedrogo i wygodnie zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć produkowane w chińskich fabrykach, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co niekorzystnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w dystrybucji modułów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszystkie niezbędne części można zakupić online.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: