Kilka słów o profesjonalnych drukarkach 3D dostępnych na polskim rynku

Kilka słów o profesjonalnych drukarkach 3D dostępnych na polskim rynku

Chcesz zamówić drukarkę 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Ocenia się, iż stosując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomalże o 90%. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Następnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w innowacyjnej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją i bezproblemową obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się najczęściej w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest trwały oraz precyzyjny, a w trakcie procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie występują wypaczenia.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: