Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Chcesz zamówić kontener na gruz? Sprawdź ekombud.pl

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: