Kontenery na złom i gruz – niezastąpione na placach budowy

Kontenery na złom i gruz – niezastąpione na placach budowy

Szukasz kontenerów otwartych? Zobacz tutaj

Część śmieci nie może trafić do pojemników na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są generowane w czasie różnych prac budowlanych i renowacji, a także odpadów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną poddane utylizacji zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych przypadkach mogą jednak wyniknąć problemy związane z przechowywaniem oraz przewozem śmieci. By się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – rodzaje

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do gromadzenia oraz przewozu opakowań, starych mebli, gruzu i pokrewnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są także kontenery uszczelniane, które świetnie sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak granulaty, trociny bądź wióry metalowe. Proces ich załadunku usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla jakich przedsiębiorstw?

Adresatami oferty producentów kontenerów na odpady są rozmaite firmy. Wśród nich można wymienić m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy oferujące usługi wywózki odpadów wielkogabarytowych i gruzu. Odnajmują je one klientom, a po napełnieniu transportują do miejsca legalnego ich składowania bądź recyklingu.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: