Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz maseczkę z przyłbicą

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, na skroś przeistoczył nasze kontakty społeczne i życie. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek używania określonych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do kina bądź apteki, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym gronie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na nos i usta ochronną maseczkę. Co jednakże uczynić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – lekka i wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z materiału są niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale zarazem umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi plusami są solidność, komfort i dosłownie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien zakładać wielorazową przyłbicę ochronną?

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest uciążliwe. Ludzie młodzi z pewnością uznają za plus również to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Post Author: