Maski do włosów – intensywna regeneracja

Maski do włosów – intensywna regeneracja

Zobacz, gdzie zamówić naturalne maski do włosów, wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/69-maski-do-wlosow.

Nasze włosy narażone są na szereg destruktywnych czynników. Na ich stan negatywnie wpływają m.in. częste zjawiska atmosferyczne – słońce, silny wiatr czy też ekstremalne temperatury. Równie szkodliwe jest farbowanie, stylizacja przy pomocy prostownicy bądź suszarki, spanie z mokrą głową lub użycie nieodpowiednich kosmetyków. To sprawia, że włosy potrzebują stałej pielęgnacji. O ile uszkodzenia nie są zbyt duże, możemy do tego wykorzystać odżywkę. Nierzadko jednakże ten kosmetyk może okazać się niewystarczający.

Naturalne maski do włosów a odżywki – różnice

Maski nawilżające do włosów zapewniają znacznie intensywniejszą odbudowę aniżeli zwykłe odżywki. Lepiej też zabezpieczają włosy. Specjaliści często nazywają je „jedzeniem” dla włosów – są źródłem substancji odżywczych, które umożliwiają odbudowę nawet krańcowo uszkodzonych włosów. Maski do włosów różnią się od odżywek sposobem aplikacji – wymagają one dłuższego trzymania na włosach. Żeby przeniknęły w głąb komórek skóry i włosów, należy je wypłukać dopiero po kilkunastu, a czasem nawet kilkudziesięciu minutach. Z uwagi na ich silne działanie, zaleca się powtarzać to raz na tydzień.

Naturalne maski do włosów – co zawierają?

W porównaniu do odżywek, maski nawilżające do włosów zawierają więcej składników wpływających na poprawę stanu włosów. Zależnie od przeznaczenia danego preparatu, poszczególne komponenty mogą być dobrane tak, żeby zabezpieczać włosy przed szkodliwymi czynnikami (np. promieniowaniem UV) lub by je zregenerować. W tym celu wykorzystuje się takie substancje jak wszelkiego typu olejki, keratyna czy silikony. Naturalne maski do włosów zawierają oprócz tego ekstrakty roślinne (m.in. z aloesu) bądź jedwab.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Post Author: