Namiot magazynowy – przenośny magazyn dla Twojej firmy

Namiot magazynowy – przenośny magazyn dla Twojej firmy

Rozwój firmy niemal zawsze wiąże się z koniecznością zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić trudności, to mogą one pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa składów. Istnieją jednak skuteczne sposoby na to, by zrobić to niewielkim nakładem funduszy i czasu. W takich sytuacjach warto zdecydować się na namioty magazynowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Całoroczne magazyny namiotowe

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do użytku przez cały rok. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on posiadać stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z wytrzymałym systemem instalacji jej poszczególnych elementów. Jeszcze ważniejsze okazują się właściwości materiału, z którego wyprodukowano poszycie. Musi on radzić sobie z nasłonecznieniem, ale też być odporny na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, śniegu oraz wiatru. Przydatnym elementem wyposażenia jest poza tym system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Namiot magazynowy – popularne wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia wybór obiektu odpowiedniego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich konstrukcji waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto również dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, łącząc kilka namiotów w większy obiekt za pomocą dedykowanego systemu.

Post Author: