Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Atuty namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru także kilka kolorów maskownic.

Post Author: