Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Tu zamówisz drzwi drewniane.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji różnego typu modułów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, że jej specjaliści zapewniają konsumentom wysoką jakość usług i dostarczanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale też wysoka funkcjonalność, będące wynikiem zastosowania w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol produkuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie czterech wartości: pełnej wygody eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości, a także satysfakcji konsumenta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez to przedsiębiorstwo to znakomite rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy szukają wytrzymałych i całkowicie ergonomicznych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalną wygodę – wydajnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów – są one zaopatrzone w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich nieszablonowe, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów najwyższej klasy, wobec tego zachowują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję również w obszarze kontaktów z klientem. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymuje bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że założenie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich indywidualnym projektem, idealnie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko formatu drzwi, ale też rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: