Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze, rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale również przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega też kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) oraz całoroczne. Dobór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Trwałe oraz proste w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe cechują się mocnym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całego szkieletu.

Post Author: