Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Po więcej informacji o Cafissimo kapsułki kliknij tutaj.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i powoli pozyskiwała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny system umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości niesłychanie nieskomplikowaną metodą – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającą kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż wytworzyło go sporo rozmaitych czynników, na przykład konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących lub mleka zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Kolumbii oraz Nikaragui (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są aromaty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – tania co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w urzędach lub hostelach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna i najczęściej mieści się w granicy 1-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój podawany na stołówkach w biurze czy w kawiarniach na mieście. Rozsądne ceny oraz nowoczesny wygląd ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych domach. Dzięki nim będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a jednocześnie podamy koleżankom najlepszej jakości kawę w czasie okazjonalnych spotkań, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Post Author: