Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni opakowań szklanych

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni opakowań szklanych

Więcej o opakowaniach szklanych w hurcie na https://superbutelki.pl/hurt.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile znajdą klienta na swój autorski, zdrowy bądź smakowity produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, żeby towar jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane butelki oraz słoiczki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na redukcję kosztów

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. żurek, pasztety albo dżemy, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając opakowania w dużych ilościach zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy słoików i butelek. W ten sposób także dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiki i inne elementy w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania soków, wina bądź piwa) i słoje. Transportowane są one do klienta na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1600, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać nabyty towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek bądź słoiczków hurtowo można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: