Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Więcej informacji o sztucznych rzęsach

Gęste i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut kobiety. Obecnie nawet te, którym los pożałował ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją sztucznych rzęs. Z tworzyw są one produkowane i czy charakteryzują trwałością?

Przedłużane rzęsy – typy

Przedłużane rzęsy to prosty i niezawodny sposób na doskonałe podkreślenie makijażu. Chcesz zainwestować w wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długotrwałe i spektakularne rezultaty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym przypadku wszystko co trzeba zrobić to nalepić cały pasek do skóry powieki górnej zaraz nad zarysem naturalnych rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania rzęs, jednak można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych kącikach powiek. Dostępne w sklepach modele rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, jak np. jedwab, włosie z futra norek syberyjskich lub wyjaławiane ludzkie włosy, ale również z najwyższej jakości polimerów, np. poliestru. Aktualnie powodzeniem cieszą się również rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – kup też klej, szczypczyki i odżywkę

Sztuczne powinny być delikatne, żeby nie przeciążać powieki i gwarantować najwyższy wysoki komfort, a przy tym proste do nałożenia i bardzo trwałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku bardzo dobrze sprawdzające się na szykownych bankietach. Masz już przedłużane rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich aplikacji niezbędne są dodatkowe przybory – pęseta oraz hipoalergiczny klej, który nie wywoła alergii. Po usunięciu sztucznych rzęs, skórę powinno się posmarować odpowiednią odżywką wzmacniającą naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Post Author: