Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Jeśli szukasz okiennic wewnętrznych shutters, odwiedź ten adres

Planując aranżację pomieszczenia, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Najczęściej decyzja pada na klasyczne aranżacje, czyli firanki oraz zasłony, które czasem zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale również na drzwi szafy – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Najważniejszą cechą shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się i można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb mieszkańców. Producenci wykonują je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt MDF. Okiennice ozdobne shutters zakłada się przeważnie na oknach, jednakże równie dobrze będą wyglądać na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w polskim budownictwie widuje się jeszcze okazjonalnie, ale gros osób zapewne widziało je na ekranie telewizora bądź w kinie, ponieważ tego rodzaju okiennice są bardzo popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w RPA i w Nowej Zelandii.

Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych

Oprócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one także zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować użycie promieni słonecznych: w upalne miesiące hamować nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – zapobiegać stracie ciepła. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i można założyć je na większości okien. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie atrakcyjny wygląd, przez co wpływają na podniesienie wartości posesji. Warto również zaakcentować, że nachylenie lameli shuttersów jest ustawiane bez wykorzystania sznurów, co właściciele psotnych zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które przerwać dyndające linki, uznają na pewno za kolejną zaletę.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Post Author: