Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Tu zamówisz blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się je kupić? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – walory oraz zastosowanie

Panele dachowe na rąbek idealnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe grono zwolenników. Mocną oraz bardzo dobrze wyglądającą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych, jak i nowych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek stojący są transportowane na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko i bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, mocne oraz wspaniale pasuje do różnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii i odporności. Panele te są wykonywane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką, która zapewnia protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz i śnieg oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od producenta.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: