Zminimalizuj transfer bakterii – podkłady higieniczne

Zminimalizuj transfer bakterii – podkłady higieniczne

Kup podkłady higieniczne na verdeavis.pl

Stanowiące bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby czają się dosłownie wszędzie. Najwyższe ryzyko zakażenia powstaje jednakże w punktach, w których często pojawiają się osoby chore lub tam, gdzie w związku z rozmaitymi zabiegami narzędzia dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi punktami są przede wszystkim wszelkiego typu gabinety medycyny estetycznej, salony spa, placówki służby zdrowia oraz studia tatuażu. Żeby zmniejszyć zagrożenie przenoszenia bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami ochronnymi i preparatami do dezynfekcji są to w szczególności podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – zastosowanie

Wiele niebezpiecznych wirusów i grzybów przenosi się poprzez kontakt skóry ze skażonym przedmiotem, dotykanym wcześniej przez jednostki zarażone. Żeby zmniejszyć niebezpieczeństwo migracji zarazków w gabinetach i salonach urody, korzysta się z podkładów higienicznych. Najczęściej są one wytworzone z celulozy lub podobnych tworzyw i tworzą skuteczną barierę dla drobnoustrojów. Podkłady medyczne są jednorazowego użytku i służą do wykładania m.in. kozetek, foteli dentystycznych i ginekologicznych bądź sprzętu rehabilitacyjnego.

Podkłady higieniczne – zastosuj w publicznym WC

Największe niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się zakażeń skórnych wywoływanych przez drobnoustroje panuje tam, gdzie z prawdopodobnie zanieczyszczoną powierzchnią styka się nieosłoniona skóra – w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się choroby zmniejszają podkłady jednorazowe przeznaczone do stosowania na deskach klozetowych. Korzystanie z nich jest zalecane we wszystkich obiektach, w których toaleta jest publicznie dostępna – na przykład w firmach, sklepach, placówkach oświaty czy punktach usługowych.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Post Author: