Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Szukasz więcej wiadomości o górach zimą dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni świetnie opracowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Przygotowujemy wyprawy, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: